PPVP – Prvá pomoc v praxi

Zaoberáme sa poskytovaním prvej pomoci pri spoločenských akciách, vyučujeme kurzy prvej pomoci, zúčastňujeme sa odborných seminárov a prednášame. Sme autormi odbornej literatúry pre Stredné zdravotné školy a zároveň pre profesionálnych záchranárov. Taktiež sa zaoberáme predajom zdravotníckeho materiálu či odborným poradenstvom.

POSKYTUJEME KURZY PRVEJ POMOCI

Zabezpečujeme odborné školenia za použitia najmodernejších učebných pomôcok a postupov. Za roky nášho pôsobenia sme si vybudovali povesť profesionálov. Aktívne pracujeme v okresoch Spišská Nová Ves, Košice, Prešov, Bardejov, Stará Ľubovňa a Rožňava, Svidník, Stropkov, Giraltovce, Vranov nad Topľou, Poprad a Humenné.

NOVINKY

Odkazmi nižšie si môžte stiahnuť obrázok alebo pdf vo vysokom rozlíšení vhodné na tlač na A4.

Pripravili sme pre Vás tabuľky pre záchranárov – deti, ktoré sú
k dispozícií na stiahnutie a tlač
vo formáte A4.

Už od stredoveku ľudia potrebovali prepraviť chorých a ranených na miesta, kde by im mohla byť poskytnutá pomoc. Používali na to ručne ťahané káry alebo vozy.

REFERENCIE

Ďakujeme za realizáciu a organizáciu kurzu prvej pomoci. Inštruktorka Miriama Pištejová bola vynikajúca. Veľa nových vecí som sa naučila. Kurz viedla výborne. Takúto spätnú väzbu som dostala aj od iných kolegov, ktorí boli prítomní na kurze v inom termíne než ja. Ešte raz ďakujem.

— Mgr. Ivana
CEMM THOME

Vynikajúce školenie, snáď naj za posledné 2 roky, čo som v Embracu absolvoval, profesionálny odborný výklad záchranárov, praktické ukážky, test... / Bolo to jasné a zrozumiteľné a prakticky overené na figurínach. / Oceňujem profesionálny prístup lektorov, prezentáciu aj videoformou a dodržaný harmonogram. / Boli to jasne podávané informácie a dobré na zapamätanie - poznatky zo školenia využijem nielen v práci, ale i v osobnom živote.

EMBRACO

Super školenie, rád si ho zopakujem aj nabudúce. / Oceňujem zručnosť lektora komunikovať a zapájať účastníkov. / Dobré bolo vysvetlenie rôznych situácií. / Bolo to jasné a zrozumiteľné. / Vynikajúco odprezentované, orientované pútavo a k veci.

ORAC LIPANY

Perfektné školenie. Načerpal som kopec nových informácií, ktoré sa mi určite zídu v bežnom živote... / Oceňujem veľký počet príkladov a zrozumiteľnosť výkladu. / Školenie splnilo moje očakávania. / Super lektor - vedel zaujať. / Páčila sa mi informovanosť o novinkách a praktických zručnostiach. / Lektorka bola super. Bolo to obsahovo zrozumiteľné a pútavo vedené školenie, oceňujem jasné a pohotové odpovede.

EMBARCO

CHCETE ZISTIŤ VIAC?

Neváhajte a napíšte nám!

© 2023 Všetky práva vyhradené pre Prvá pomoc v praxi s. r. o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Prvá pomoc v praxi s.r.o.. Viac informácii