Kurzy prvej pomoci

„Učíme prvú pomoc jednoducho, názorne a hlavne prakticky.“

Poskytujeme kurzy prvej pomoci pre:

žiadateľov o vodičské oprávnenie

firmy v rámci BOZP

školy, pedagógov aj deti

DZS (dopravné zdravotné služby)

Druhy kurzov:

zážitkové kurzy

prednášky pre širokú verejnosť

kurzy so zameraním na určitú problematiku (podľa požiadaviek klienta)

Kurzy vieme prispôsobiť individuálne podľa požiadaviek našich klientov. Doteraz sme pripravovali kurzy pre školy a učiteľov so zameraním na prvú pomoc deťom, pre dobrovoľné hasičské zbory s praktickým nácvikom používania zdravotníckeho vybavenia, ktoré majú k dispozícii, pre plavčíkov so zameraním na špecifiká prvej pomoci po utopení a mnoho ďalších.

Prečo si vybrať práve nás?

Naše kurzy sú akreditované a samozrejmosťou je vydanie certifikátu o absolvovaní kurzu do 7 pracovných dní.

Kurzy vedené profesionálmi

Všetci naši inštruktori sú profesionálni zdravotnícky záchranári aktívne pracujúci v záchrannej zdravotnej službe a majú dlhoročné skúsenosti s výučbou prvej pomoci.

Možnosť prispôsobenia kurzu

Chcete, aby sa kurz venoval špecifickým situáciám z oblasti prvej pomoci a aby zahrnul hlavne to, s čím sa najčastejšie stretávate? Kurz vám vieme ušiť presne na mieru a to nielen časom, ale aj tematicky.

Časová flexibilita

Máte program nabitý na prasknutie a v ňom len presný čas vyhradený na školenie? Nevadí. U nás je samozrejmosťou prispôsobiť školenie vám a vaším časovým možnostiam.

 

Praktické prednášky

Prednášky vedené praktickou formou s množstvom ukážok na figurínach, videami a interaktívnou prezentáciou.

Priamo u Vás

Nemusíte za nami nikde dochádzať, cestovať, hľadať nás. My prídeme k vám so všetkými pomôckami a figurínami.

Naše materiálne zabezpečenie

REFERENCIE

Ďakujeme za realizáciu a organizáciu kurzu prvej pomoci. Inštruktorka Miriama Pištejová bola vynikajúca. Veľa nových vecí som sa naučila. Kurz viedla výborne. Takúto spätnú väzbu som dostala aj od iných kolegov, ktorí boli prítomní na kurze v inom termíne než ja. Ešte raz ďakujem.

— Mgr. Ivana
CEMM THOME

Vynikajúce školenie, snáď naj za posledné 2 roky, čo som v Embracu absolvoval, profesionálny odborný výklad záchranárov, praktické ukážky, test... / Bolo to jasné a zrozumiteľné a prakticky overené na figurínach. / Oceňujem profesionálny prístup lektorov, prezentáciu aj videoformou a dodržaný harmonogram. / Boli to jasne podávané informácie a dobré na zapamätanie - poznatky zo školenia využijem nielen v práci, ale i v osobnom živote.

EMBRACO

Super školenie, rád si ho zopakujem aj nabudúce. / Oceňujem zručnosť lektora komunikovať a zapájať účastníkov. / Dobré bolo vysvetlenie rôznych situácií. / Bolo to jasné a zrozumiteľné. / Vynikajúco odprezentované, orientované pútavo a k veci.

ORAC LIPANY

Perfektné školenie. Načerpal som kopec nových informácií, ktoré sa mi určite zídu v bežnom živote... / Oceňujem veľký počet príkladov a zrozumiteľnosť výkladu. / Školenie splnilo moje očakávania. / Super lektor - vedel zaujať. / Páčila sa mi informovanosť o novinkách a praktických zručnostiach. / Lektorka bola super. Bolo to obsahovo zrozumiteľné a pútavo vedené školenie, oceňujem jasné a pohotové odpovede.

EMBARCO

BOLI STE S NAMI SPOKOJNÍ?

CHCETE ZISTIŤ VIAC?

Neváhajte a napíšte nám!

© 2022 Všetky práva vyhradené pre Prvá pomoc v praxi s. r. o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Prvá pomoc v praxi s.r.o.. Viac informácii