Prvá pomoc v praxi

NAŠA KNIHA PRVEJ POMOCI

Novinka vo výučbe prvej pomoci spracovaná podľa najnovších poznatkov a schválených doporučení Európskej resuscitačnej rady pre prvú pomoc ERC Guideliness 2015. Ide o jeden z prvých takto komplexne spracovaných materiálov o problematike prvej pomoci z pohľadu zdravotníckych záchranárov. Kniha je určená nie len pre stredné zdravotnícke školy,ale je vhodná aj pre zdravotníkov v praxi, ktorí sa problematike urgentnej medicíny nevenujú, ako aj pre všetkých nádejných budúcich záchranárov, ktorých zaujíma prvá pomoc.

Cena: 11 € (+ 3 € poštovné na dobierku)

100 príbehov záchranára

OD NARODENIA PO SMRŤ

Keď chodíme učiť prvú pomoc, často si na prednáškach pomáhame príkladmi a príbehmi z našej praxe. Ľudia sa pobavia a na príklade si aj naskôr zapamätajú, ako poskytnúť prvú pomoc. Po školeniach za nami často títo ľudia chodia a hovoria: "To je neskutočné, čo všetko zažívate. O tom by ste mali napísať knihu." A tak sme ju napísali. Knihu príbehov, ktoré sme zažili počas našej zdravotníckej praxe. Tak, ako sme ich zažili, čo sme videli, ako sme sa cítili. Poďte sa našimi očami pozrieť do sveta záchranárov.

Cena: 9 € (+ 3 € poštovné na dobierku)

MÁTE ZÁUJEM O NIEKTORÚ Z NAŠICH KNÍH?

Objednajte si ich priamo od nás! Stačí len vyplniť tento formulár.

 

Osobné údaje

Adresa

Vyberte si knihu

• Pri odbere väčšieho množstva je možná dohoda. Stačí nás len kontaktovať.

 

CHCETE ZISTIŤ VIAC?

Neváhajte a napíšte nám!

© 2022 Všetky práva vyhradené pre Prvá pomoc v praxi s. r. o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Prvá pomoc v praxi s.r.o.. Viac informácii